Jak co Roku na Wdzie

Już po raz dwunasty zapraszam do Czarnej Wody na cykliczne spotkanie przyjaciół.
Jak co Roku na Wdzie to spotkanie powiązane ze spływem kajakowym.
W tym roku w okresie Bożego Ciała 3-7 czerwiec.
Spływ 4-6 czerwiec (trzy dni). Można płynąć lub nie. Osoby płynące proszone o dokonanie przedpłaty na kajaki po 50 zł od osoby. Nr. Konta podam po osobistym kontakcie mailowym bądź telefonicznym. Wpłaty tylko do 1 maja Br. Po tym okresie nie gwarantuję kajaków.
Osoby nie biorące udziału w spływie nie wpłacają żadnej zaliczki. Działka ogrodzona. Miejsca na namioty i samochody dostatecznie dużo. Na miejscu sklepy (Biedronka) i „Papudajnia”. Prąd, gaz, woda, toy-toy, internet, lodówki. Wkoło lasy a do rzeki 300m.
Zapraszam 
Staszek Pieniążek, piesta(małpiszon)hot.pl, telefon 601673902

In unserer Region

  • "Jak co Roku na Wdzie" Już po raz dwunasty zapraszam do Czarnej Wody na cykliczne spotkanie przyjaciół. Jak co Roku na Wdzie to spotkanie powiązane ze spływem kajakowym. W tym roku w okresie Bożego Ciała 3-7 czerwca. Spływ 4-6 czerwca (trzy dni). Można płynąć lub nie. Osoby płynące proszone o dokonanie przedpłaty na kajaki po 50 zł od osoby. Nr. Konta podam po osobistym kontakcie mailowym bądź telefonicznym. Wpłaty tylko do 1 maja br. Po tym okresie nie gwarantuję kajaków. Osoby nie biorące udziału w spływie nie wpłacają żadnej zaliczki. Działka ogrodzona. Miejsca na namioty i samochody dostatecznie dużo. Na miejscu sklepy (Biedronka) i „Papudajnia”. Prąd, gaz, woda, toy-toy, internet, lodówki. Wkoło lasy a do rzeki 300m. Zapraszam: Staszek Pieniążek, piesta(małpiszon)hot.pl, telefon 601673902


Neuheiten/Änderungen in PomGenDatei