Członkowie Pomorskiego Towarzystwa Genealogicznego

  Imię Nazwisko Miejscowość Prywatna Wiadomość WWW Rody Tereny badań
  cacilie Ballerstadt   PW   Kąkol/Konkol, Szwedowaki, Laska, Stoltman, Wierzba, Czech, Kujach, Ballerstadt, Itrich, Karnath, Rychert. Kościerzyna, Lipusz, Wiele, Stara Kiszewa, Sierakowice, Przewdz, Szymbark.
Wojciech Beszczyński Gdańsk PW   Beszczyński, Tomkowiak, Ługowski ziemia Chełmińska, okolice Gniezna
Jarosław Bieliński Gdynia PW   Bielińscy, Gierszewscy, Sowińscy, Mehnen, Kobiela, Ficht Kociewie, Kaszuby ? pow. Starogardzki, Chojnicki, Tucholski, Czerski, Wejherowski
Beata Bistram Niemcy PW   Bistram
Tomasz Bogiel Gdynia PW WWW Bogiel, Kleinszmidt, Kępiński, Kotowski, Stoppa, Małkowski Mazowsze, Kociewie, Pomorze
Krystyna Bojahr Gdańsk Tomaszewo PW   Bojahr, Suroż, Kozłowska, Zblewska, Liedtke, Klaban, Drulla, Schwonek, Kołek, Armatowska, Lewandowska, Pflaum, Daniel, Majewski, Gałązka, Hoffmann, Trochowska, Brunecka. Pinczyn, Zblewo, Stara Kiszewa, Pogódki, Nowa Cerkiew, Lignowy, Bielawki, Leśno, Subkowy, Klonówka, Oszmiana. Ostrowite, Gniew, Opalenie, Będzieszyn, Tomaszewo, Gdańsk.
Krzysztof Borowski Gdańsk PW   Borowski, Przypyszny, Kośmiński, Derra Kociewie, Kaszuby
Henryk Bronk Sopot PW  
Renata Brutel-Tuczko Gdynia PW   Wesołowscy, Kożuch, Gwizdała, Dyguła, Ornas, Szlagowski, Gierszewski, Penkowski, Rolbiecki, Łęgowski Bory Tucholskie, Kociewie, Kaszuby
  Tamara Budkiewicz Gdańśk PW   Plata, Willma, Freda, Delewski Brusy, Skarszewy, Zblewo
Janina Cichosz Gdynia PW   Gorczyński, Cichosz, Krysiak, Skierkowski Wielkopolska, Gubernia Łomżyńska, Litwa
Leszek Ćwikliński Koszalin PW WWW Ćwikliński, Kreft, Kowalski, Stompor Kociewie, Kongresówka
  Kasia Dampc   PW   Dampc, Lewińscy, Czerwionka, Waga, Bruchmann, Kaczykowscy, Ziemann, Szlas, Jóskowscy, Łaszewscy, Tempscy, Żelewscy Pomorze, Kaszuby
  Zbigniew Dąbrowski Gdańsk PW   Dąbrowski, Dombrowski, Nagel Pomorze, Prusy Wschodnie i Zachodnie
Daniel Dempc Rumia PW   Dempc, Tessmer, Dombrowski, Reszke, Klebba, Tobias, Neubauer, Formela Pomorze, powiaty: wejherowski, kartuski, pucki
  Waldemar Domagalski Sopot PW   Flizikowski, Kurowski, Kurowski alias Szweda, Szweda, Pączek, Pączkowscy, Ceyrowski, Ormanin, Torłop, Zamor, Domagalscy, Maliccy, Łapczyńscy, Kąccy, Mucha Pomorze - Wielki Bukowiec, Czarny Las, Pączewo, Skórcz Domagalscy- Wielkopolska /Konary, Margonin, Smogulec, Chodzież, Bydgoszcz/. Maliccy, Łapczyńscy, Kąccy, Mucha - Małopolska
  Alicja Domaszk Wejherowo PW   Domaszk, Dampc, Ciskowskich, Kwidzińskich, Minga, Brzozowskich, Rychert, Labuda Żarnowiec, Tyłowo, Starzyno, Krokowa, Strzepcz, Sierakowice, Sianowo
  Marcin Dombrowski Mosty PW   Dombrowski/Dąbrowski, Sokal, Wyszecki/Wischetzky, Korsacki/Korosatzki, Ulenberg/Uhlenberg Kaszuby, Janów Lubelski,
Krystyna Drożdż Gdańsk PW   Nehring, Kula, Miloch, Okonek, Lipski, Reich, Lomnitz, Schumacher, Mindak, Gwizdała, Talaśka, Gończ, Rejewska, Drożdż, Szweda, Schmelter Bory Tucholskie, Kociewie, Warmia, Pomorze, Podkarpacie
Krystyna Flisowska Chojnice PW   Suchaccy, Januszewscy, Jażdżewscy, Flisowscy Pomorze, głównie parafie: Brusy, Chojnice, Nowa Cerkiew k. Chojnic
Waldemar Formella   PW   Formella, Block, Pionk, Potrykus, Karschnia, Henning, Dzienisz, Joskowscy, Mielke, Pobłoccy, Tessmer, Schornock Pomorze, Kaszuby
  Mirosław Gawron       Hirsch, Schroder Pomorze
  Anna Giera Gdynia PW   Zakryś, Przytarski, Szmelter, Borowski, Pilarski Bory Tucholskie, okolice Białegostoku, Koło
Katarzyna Gierszewska Stalowa Wola PW   Gierszewscy, Reszczyńscy, Karczyńscy, Ossowscy, Justka, Lemke, Ciecholewscy, Kamińscy, Borczykowie, Szpankowscy, Dawiccy, Lewandowscy, Reszka, Mazik, Moritz, Kowalscy parafie: Stara Kiszewa, Pogódki, Starogard Gd, Czersk województwo lubelskie
Maria Krystyna Głąb Gdańsk PW   Piertaszkiewicz, Niemczynowski, Skibicki, Rychlicki, Strumiłło, Twaróg, Hałań Galicja, Litwa
Katarzyna Grabe Wejherowo PW   Jóskowscy, Wedelstaedt, Wenta, Marcińscy, Sychowscy, Bieszk, Grabe, Agacińscy, Ladmann, Stankowscy
  Zbigniew Gradowski   PW   Gradowski, Kroplewski, Skiba, Giersz, Domeracki, Kurzelewski Pomorze, Śląsk, Niemcy
Joanna Grochowska Wejherowo PW   Meyer, Gorczyński, Stolz, Zabrocki, Grochowski, Smoliński, Waśkowski Kaszuby, Kociewie, Kujawy
Janusz Groth Gdańsk PW   Groth, Binakowscy, Krajczyńscy, Sorsa, Słuch Kaszuby (okolice Luzina), Krajna, Mazowsze (ok. Ciechanowa)
Grzegorz Grzenkowicz Gdańsk PW   Kaszuby, Gdańsk, Pomorze
Andrzej Grzonka Gdańsk PW   Grzonka, Gostomski, Czarnowski, Nittka Pomorze
  Stanisław Hinc   PW   Byczkowscy, Hinc, sychowscy Wejherowwo, Sychowska Huta, Przodkowo
Jacek Horak Rytel PW   Horak, Drewek, Kędzierski, Fryckowski, Czapiewski, Osicki, Blodau Gdańsk, Rytel, Czersk, Chojnice, Czarna Woda, Łąg, Tczew
  Jan Jażdżewski Gdańsk PW  
Adam Kamiński Gdańsk PW WWW Kamiński, Borzyszkowski, Klinkosz Okolice Starogardu Gdańskiego
Władysław Kepka Wejherowo     Kepka, Styn, Grünholz, Heyke, Sirocki, Zająkała, Rotta, Kruza, Ropel pow. wejherowski i pucki
Uwe Kerntopf Niederkassel, Niemcy PW WWW Bartlowna, Betcher, Boike, Brauer, Gill, Hejse, Heyden, Hinz, Kantop, Kerntopf, Körlin, Kramp, Kusch, Kuschel, Kąkol, Maron, Peddel, Redmer, Schmidtke, Schwandke, Srock, Thrun, Wick, Ziegert Pomorze, Prusy Zachodnie, Dobriner Land (Powiat Lipnowski i Powiat Rypiński)
  Danuta Bogumiła Kleczkowska   PW  
Wiesław Kledzik Gdynia   WWW Kledzik Dziembowo k/Piły
  Klaus Kobiela Bremen, Niemcy PW   Kobiela, Kobiella, Plotka, Hallman Patschewo Abbau, Sierakowitz etc
Hildegarda Kokoryka Reda PW   Nadolscy, Pomieczyńscy, Wilkowscy, Schurowscy, Kokoryka, Kukuryka, Kokoryk Swarzewo, Wiczlino, Dębogórze (woj. pomorskie), Lubichowo, woj.Lubelskie (Kokoryka, Kokoryk, Kukuryka)
Janusz Kosecki Skórcz PW   Koseccy, Dawiccy, Bednarscy, Landowscy, Szramka, Wiśniewscy, Hintz, Parsch, Richter, Kwaśniewscy, Reimus, Kądziela, Kuczkowscy, Brzezińscy, Imianowscy, Pop, Guz, Chyrek, Gniewkowscy Skórcz, Śliwice, Pączewo, Czarnylas, Pogódki, Pinczyn, Zblewo, Wiele, Osiek, Nowe, Kościelna Jania, Drzycim, Stary Targ, Sztum
Jerzy Kostka Stare Bielice PW   Kostka, Gdaniec, Wittke, Zakrzewski, Patoka, Rumiński, Dzięcielski, Baworowski i Kotrys Polska i nie tylko
Jolanta Krut-Borowska Karsin PW   Paliszewscy, Czapiewscy, Pestka, Szmagliński, Żurek Brusy, Czersk, Gliśno, Kurcze, Kosobudy
Ireneusz Kubiczek   PW   Kubiczek, Jabłoński, Jabłonka, Bagiński, Szurmach, Hillar Kociewie, kujawsko-pomorskie
Irena Kucz Gdynia PW   Balewski, Czternasty, Kucz, Terpiłowski Województwo Pomorskie i Kujawsko - pomorskie, Wielkopolska, Podlasie, Brześć Litewski, Swiętokrzyskie
Zbigniew Kucz Gdynia     Balewski, Kucz, Pawełczak, Terpiłowski Pomorze, Świętokrzyskie, Brześć Litewski
Lucyna Lademann   PW   Błaszk, Blaschk, Blaszke, Pokriefke, Buszka, Buschke, Hirsch, Hirsz, Knoff
Krzysztof Lisius Gdańsk PW   Lisius, Nitkowski, Ślizewski, Ordowski Bobowo, Kokoszkowy, Luzino, Szemud, Pręgowo
  Tymoteusz Listewnik   PW   Listewnik, Partyka, Kucharski Kuj-Pom, Nowe, Osie, Tleń, Drzycim, Warszawa
  Meredith Lončarić Stany Zjednoczone PW   Swidrowski, Sulewski, Wendt, Lehr, Hartmann Graniczna Wieś, Pręgowo Dolne, Lisewiec, Buszkowy Górne, Ostróżki
  Katharina Lüthje   PW   Suszek, Malischinski, Reszka Danzig, Czersk (Kreis Konitz)
  Jan Machlik rijen, Holandia (Niderlandy) PW   Machlik, Machlikowski Kociewie, Pow. Starogardzkie, Pomorze
Andrzej Meger   PW   Kuschel/Kuszel, Wendt/Wenta, Liczmański, Szlagowski, Tissler/Tysler/Tysarczak, Świeczkowski, Rocławski, Kępiński/Kapich, Górski, Jaszkowski, Żmuda/Żmudziński, Hoppe/Opa, Necel/Netzel, Gowiński, Nadolski, Trzciński parafie: Mierzeszyn, Pręgowo, Trąbki Wielkie, Skarszewy, Pogódki, Barłożno, Goręczyn
Zbigniew Michalak Gdynia Tel. kon.058-627 02 39 PW   Korytowski, Braümberger, Borowiak, Michalak, Toporowski, Wardyński, Taras, Gadziński Tel. kon.058-627 02 39 Węglewo, Kiszkowo, Uchnów, Ukraina, Austria, Kociewie, Zblewo, Piece, Borzechowo
Roman Michalski   PW   Michalski, Stasik, Parzysz, Kaczmarek
Leszek Mila Skórka PW   Prądzyński, Lipiński, Rekowski, Rudnik, Gliszczyński, Kiedrowski, Borzyszkowski, Trzebiatowski, Modrzejewski, Podlewski, Łącki, Wysocki, Karpiński, Myszka, Adamczyk, Hapka, Dorawa, Wirkus, Moga, Hinc Gochy - teren dawnej Parafii Borzyszkowy
Mariusz Momont Starogard PW   Mechliński, Ebertowski ; Bojaczyński, Borzyszkowski, Chyrek, Cyssewski, Drążek, Gawenda, Gołuńsk, Gus, Kaczmiński, Kamiński, Kanabay, Komorowski, Kozłowski, Kręciszewski, Lipkowski, Piesik, Prabucki, Prychla, Sarnowski, Scharmach, Sorge, Talaśka, Tkaczyk, Warczak, Wernerowski, Wilkowski, von Wyrzekowski Kociewie
  Wawrzyniec Myśliński Przasnysz PW   Myśliwscy, Radlerscy, Wolter, Jocz, Orlińscy Północne Mazowsze, Pomorze, Warmia
Katarzyna Nalazek Bydgoszcz PW   Zakryś, Wegner, Głomscy, Nitka, Jączyński/a, Czajkowscy, Czerwińscy, Raniszewscy, Rekowscy, Wieczorek, Jabłońscy, Walas, Bladowo k/Tucholi, Raciąż, Stobno, Żalno, Wlk.Mędromierz, Lichnowy, Ogorzeliny, okolice Bochni
  Wolfgang Naujocks Stegna PW WWW Naujocks, Trosin, Woyke, Borrmann, Nabel, Stiew, Stüwe, Patzke, Woelke, Wenzel, Temp, Toetz, Rutz, John, Janzen, Tessmer, Pauls, Wyczlinska Schöneck / Skarzewy, Sobbowitz / Sobowidz, Danzig / Gdańsk, Bohnsack / Sobieszewo, Tiegenort / Tujsk, Schöneberg / Ostasezwo, Tiegenhof / Nowy Dwór Gdański
Marek Neubauer somonino PW   Neubauer, Rychert, Pawela, Górlik, Hirsz Pomorze, Kaszuby
Krzysztof Nierzwicki Sztum PW   Nierzwicki, Trunk, Dobosz. Rzeczpospolita Polska
Leszek Nierzwicki Gdynia PW WWW Nierzwiccy Pomorze
Marianna Nowak Zielona Góra PW   Narloch , Kielbratowski , Dziubak, Deszczka, Bukowian, Michalski, Nowak Pomorze- Kociewie, Kaszuby, Mazowsze- okolice Garwolina, Wielkopolska
  Adam Nowicki   PW   Beyer , Ewart, Grabowski, Guziński, Haase, Kleyn, Lampkowski, Laser, Piotrowski, Urban, Wojak, Wyczyński, Żuławski Bobowo, Bukowiec, Lubichowo, Czarnylas, Pączewo, Nawa Cerkiew, Skórcz, Starogard Gd, Wolental, Wysoka, Zblewo, Zelgoszcz
Mariusz Ostrowski Brusy PW   Kop Ostrowscy herbu Nieczuja, Ostrowscy herbu Korab, Ostrowscy herbu Topór Pomorze, Kujawy, Mazowsze
  Neil Otto   PW   Lass, Blawat, Treder, Czortek, Bober Kaszuby
Marian Padlewski Rudzica PW   Stanke, Stankowscy, Kiedrowscy, Rożek, Rekowscy, Skwierawski, Talewski, Skiba, Kuczkowski, Iwaszczyszyn, Kulas, Makulat Leśno, Wiele, Piechowice, Dąbrówka, Rotembark, Dziemiany, Kościerzyna
  Bernhard Pattschull   PW   Pattschull, Patschull Klukowo
Krystyna Patyk   PW  
Janusz Pawelczyk Gdynia PW   Pawelczyk, Pohnke, Walaszkowscy, Drywa, Zaworscy, Hirsz, Hersz parafie: Sierakowice, Przodkowo, Kielno, Strzepcz, Chwaszczyno, Sulęczyno, Stężyca, Oksywie-Chylonia, Żukowo, Luzino
Barbara Maria Pawłowska Skórcz     Jerkiewicz, Talaśka, Byczyński, Pawłowski, Noga, Karczyński, Mazurowski Kociewie, Pomorze, Kujawy, Polska, Litwa
Helena Perlicka Gdynia     Perlicki, Wołowska, Czapp, Warszawski, Pokora pomorskie, Wielkopolska
Stanisław Pieniążek Gdynia PW WWW Od Piasta Kołodzieja Polska
Jerzy Plieth Gdańsk PW   Plieth, Plitt, Kijora, Kyorra, Kyoira kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie
  Jan Pongs   PW   Komiński, Jendrian Welski Lidzbark (Wąpiersk, Jeleń), Górzno (Zaborowo, Zdroje), Brzozie (Wielki Głęboczek)
  Czesław Jan Popławski   PW   Popławski, Chojnacki, Prabucki, Rasmus, Wodzikowski Inowrocław, Starogard, Golub Dobrzyń
Benedykt Potrykus Rumia PW   Potrykus, Makurath, Kreft, Grzegowscy Pomorze
Sławomir Rauchfleisch Szczecin PW   Rauchfleisch ze wszelkimi odmianami pisowni, Perdon Kujawy, Pomorze Gdańskie, Wielkopolska, Śląsk
Grażyna Rebell Milejewo PW   Rebell, Schmidt, Piotrowski, Cieniewski Pomorskie, Kujawsko-pomorskie, Kresy
Jarosław Rendzio Gdańsk PW   Polakowski, Kurowski, Janiec, Rędzio Pomorze, Podkarpacie, Mazowsze, Niemcy, USA
Franciszek Riebandt gdynia PW   Riebandt, Sowiński, Rynkowski, Brucki, Raczkiewicz, Szyc, Brylowski Wlkp: Kórnik, Pomorskie: Strzepcz, Przodkowo, Gdynia, Skórcz, Nowe, Starogard Gdański
Norbert Roclawski Trierweiler, Niemcy PW WWW Roclawski, Kula - Kulczyk - Kulczynski Osie, Kasparus, Czarnylas, Skurz, Cekcyn, Barlozno, Zblewo, Zielonka, Drzycim, Suchom
  Andrzej Rolbiecki   PW  
Wiesława Rosłonkiewicz Sopot PW   Kośmińscy, Szweda, Schweda, Żabińscy, Kula Kociewie, Bory Tucholskie
  Joe Ruet Gilbert, Stany Zjednoczone PW   Donarski, Muchowski, Reut, Marosz, Posenke, Mykowski POLAND
Robert Schilling Nideggen, Niemcy PW   Schilling, Smolinski, Ronczykowski (Renczykowski), Rodzynski, Kaliszewski, Boruszewski Telkwitz (Telkwice), Buchwalde (Bukowo), Trankwitz (Trankwice)
  Karl-Heinz Schubert Waiblingen, Niemcy PW   Czarnetzki, Czarnecki, Laszewski, Laschewski, Grünholz Zoppot, Danzig, Oliva, Nossberg
  Piotr Sikora Gdynia PW WWW Sikora, Kawalec, Pietras, Gruszczyk, Cichy, Łukaszczyk, Krzywański, Grzesiak, Wąsiak, Lubner, Skowron, Białowąs, Kukieła, Gdynia, pomorskie, Orzegów, Woźniki, Lubsza, Górny Śląsk, Świba, Olszowa, Opatów, Donaborów, okolice Kępna
  Beata Stachowiak Toruń PW   Hackert, Pipowscy, Scharmach, Milewscy, Lemińscy, Drzewiccy, Pukownik Kosznajderia, Kaszuby, okolice Klonowa Słupów/Tuchola
Barbara Stachowska Gdańsk PW   Szczepański, Brzeziński, Gierszewski, Olter, Wrycza, Wittka. woj. pomorskie
Irena Sukiennik Sopot PW   Engler, Roskwitalski, Bieliński
Justyna Syldatk-March luzino, PW   Syldatk, Gilmajster, Dera, Formela Strzepcz, Sierakowice, Kobylasz, Mrozy
Beata Szczęsna-Raczkowska   PW   Szczesny, Cieszyński, Wysiecki, Raczkowski, Kitta, Michna, Matyszczak, Kneba, Gołuński, Żołądek, Bławat, Burczyk, Troka, Rytlewski Kaszuby i Kociewie m.in. Stara Kiszewa, Pogódki, Pinczyn, Zblewo, Stężyca, Kościerzyna, Czarnylas, Zelgoszcz, Śliwice, Sierosław, Drzycim; woj. wielkopolskie m.in. Opatów, Buk
  Sławomir Szmuda Luzino PW   Szmudę (schmude), Konkol, Płotka, Pobłocki woj. pomorskie
Zbigniew Szulfer Rumia PW   Szulfer, Schulfer, Klawikowski, Szczurowski, Kosiak, Zaborowski, Zielonka, Konkol, Janca Kaszuby - Stężyca, Parchowo, Gołubie, Grabowo. Małopolska - Sędziszów Młp.
Tomasz Szweda   PW   pomorze - Szweda, Bogalecki, Sakowski, Cherek, Graban, Ponczek, Pączek, małopolska - Kobylarz, Zawiła, Danek, Łukasik, Palarski, Lenart pomorze, małopolska
  Paweł Thiede Gdańsk PW   Borkowscy, Kołatka, Grzywacz, Galińscy, Thiede, Dobbernstein Parafie: Czersk, Legbad, Raciąż, Brusy, Nowa Karczma
Józef Topoliński Hamburg, Niemcy PW WWW Topoliński, Zaremba, Gronek, Adamski, Cegłowski Jeżewo i okolica, później gdzie przodkowie poprowadzą
  Albin Treder       Treder Kaszuby
Elżbieta Trochim Stargard Szczeciński PW   Jasiński, Tubis, Ciejko, Sobiechowski, Kulczyk, Dzwonkowski, Pawłowicz, Tomaszewicz, Trochim, Możejko Polska, Litwa , Łotwa, Białoruś
Aleksandra Wajgiert   PW   Wajgiert/Wajgert, Kempkiewicz, Grubba, Broniarz cała Polska
Wisława Walder Gdynia PW WWW Ossowski, Gęcza, Pepliński, Kleina, Nowak, Framski, Lasecki, Stangel, Pastwa, Kosznik, Walder, Denc, Nowc, Ciechowski Kociewie, Kaszuby, Wielkopolska
Zbigniew Wegner Bydgoszcz PW   Wegner, Socha, Wojtalewicz Wąwelno i okolice wojew. Kuj/POM
Arkadiusz Wełniak   PW   Grenz, Czarnecki, Rosengart, Delewski, Liedtke Kociewie, Żuławy Gdańskie, Ziemia Pucka, Elbląg i dawne Prusy Wschodnie
Bronisław Wenta   PW   Wenta, Kużel Pomorze
  Romualda Wesołowska   PW   Wojewódka, Ossowski, Stanecki, Witakowski, Kucharski, Pastuszka, Wesołowski, Buchholz. Wielkopolska, Pomorze, Lubelszczyzna, Świętokrzyskie.
  Mieczysław Wesołowski Szpęgawsk PW   Wojewódka, Ossowski, Stanecki, Witakowski, Kucharski, Pastuszka, Wesołowski, Buchholz. Wielkopolska, Pomorze, Lubelszczyzna, Świętokrzyskie.
  Antje Winter Niemcy PW   Fryzewski Kamien
Wiesław Wojciechowski Gdynia PW   Gussman, Guss, Gzella, Recki, Osicki, Wojciechowski, Fiałek, Dziubek Osie, Osiek, Grudziądz, Poznań, Koszalin, Kielce, Jeżewo, Górzno
Mirosław Wołkowicki Gdynia PW   Szulist, Hetmański powiat kościerski
  Mariusz Wypych Gdańsk PW   Nadolscy, Bielińscy, Wypych Kociewie, lubelskie
Izolda Wysiecka Wąglikowice PW   Modrzejewski, Kurszewski, Wyszer, Piekarski, Wysiecki, Cieszyński, Szulist, Gołuński Powiat kościerski
Michał Wysocki Gdańsk PW   Wysocki, Orłowski, Helt Hersztopski, Megger (pomorskie), Morozowski, Kobus (podlaskie, Ukraina, Białoruś) woj., pomorskie i podlaskie, Polska oraz Ukraina i Białoruś