Członkowie Pomorskiego Towarzystwa Genealogicznego

  Imię Nazwisko Miejscowość Prywatna Wiadomość WWW Rody Tereny badań
    PW   Popławski, Chojnacki, Prabucki, Rasmus, Wodzikowski Inowrocław, Starogard, Golub Dobrzyń
Wojciech Beszczyński Gdańsk PW   Beszczyński, Tomkowiak, Ługowski ziemia Chełmińska, okolice Gniezna
Jarosław Bieliński Gdynia PW   Bielińscy, Gierszewscy, Sowińscy, Mehnen, Kobiela, Ficht Kociewie, Kaszuby ? pow. Starogardzki, Chojnicki, Tucholski, Czerski, Wejherowski
  Beata Bistram Niemcy PW   Bistram
Tomasz Bogiel Gdynia PW WWW Bogiel, Kleinszmidt, Kępiński, Kotowski, Stoppa, Małkowski Mazowsze, Kociewie, Pomorze
  Krystyna Bojahr Gdańsk Tomaszewo PW   Bojahr, Suroż, Kozłowska, Zblewska, Liedtke, Klaban, Drulla, Schwonek, Kołek, Armatowska, Lewandowska, Pflaum, Daniel, Majewski, Gałązka, Hoffmann, Trochowska, Brunecka. Pinczyn, Zblewo, Stara Kiszewa, Pogódki, Nowa Cerkiew, Lignowy, Bielawki, Leśno, Subkowy, Klonówka, Oszmiana. Ostrowite, Gniew, Opalenie, Będzieszyn, Tomaszewo, Gdańsk.
Krzysztof Borowski Gdańsk PW   Borowski, Przypyszny, Kośmiński, Derra Kociewie, Kaszuby
  Henryk Bronk Sopot PW  
  Renata Brutel-Tuczko Gdynia PW   Wesołowscy, Kożuch, Gwizdała, Dyguła, Ornas, Szlagowski, Gierszewski, Penkowski, Rolbiecki, Łęgowski Bory Tucholskie, Kociewie, Kaszuby
  Tamara Budkiewicz Gdańśk PW   Plata, Willma, Freda, Delewski Brusy, Skarszewy, Zblewo
  Waldemar Chorążewicz   PW   Chorążewicz, Kosakowski, Felau, Mayhoeffer, Sadecki Kurpie, Mazowsze, Kujawy, Stara Kiszewa, Pomorze
Janina Cichosz Gdynia PW   Gorczyński, Cichosz, Krysiak, Skierkowski Wielkopolska, Gubernia Łomżyńska, Litwa
Leszek Ćwikliński Koszalin PW WWW Ćwikliński, Kreft, Kowalski, Stompor Kociewie, Kongresówka
  Kasia Dampc   PW   Dampc, Lewińscy, Czerwionka, Waga, Bruchmann, Kaczykowscy, Ziemann, Szlas, Jóskowscy, Łaszewscy, Tempscy, Żelewscy Pomorze, Kaszuby
  Zbigniew Dąbrowski Gdańsk PW   Dąbrowski, Dombrowski, Nagel Pomorze, Prusy Wschodnie i Zachodnie
Daniel Dempc Rumia PW   Dempc, Tessmer, Dombrowski, Reszke, Klebba, Tobias, Neubauer, Formela Pomorze, powiaty: wejherowski, kartuski, pucki
  Waldemar Domagalski Sopot PW   Flizikowski, Kurowski, Kurowski alias Szweda, Szweda, Pączek, Pączkowscy, Ceyrowski, Ormanin, Torłop, Zamor, Domagalscy, Maliccy, Łapczyńscy, Kąccy, Mucha Pomorze - Wielki Bukowiec, Czarny Las, Pączewo, Skórcz Domagalscy- Wielkopolska /Konary, Margonin, Smogulec, Chodzież, Bydgoszcz/. Maliccy, Łapczyńscy, Kąccy, Mucha - Małopolska
  Alicja Domaszk Wejherowo PW   Domaszk, Dampc, Ciskowskich, Kwidzińskich, Minga, Brzozowskich, Rychert, Labuda Żarnowiec, Tyłowo, Starzyno, Krokowa, Strzepcz, Sierakowice, Sianowo
  Marcin Dombrowski Mosty PW   Dombrowski/Dąbrowski, Sokal, Wyszecki/Wischetzky, Korsacki/Korosatzki, Ulenberg/Uhlenberg Kaszuby, Janów Lubelski,
Krystyna Drożdż Gdańsk PW   Nehring, Kula, Miloch, Okonek, Lipski, Reich, Lomnitz, Schumacher, Mindak, Gwizdała, Talaśka, Gończ, Rejewska, Drożdż, Szweda, Schmelter Bory Tucholskie, Kociewie, Warmia, Pomorze, Podkarpacie
Krystyna Flisowska Chojnice PW   Suchaccy, Januszewscy, Jażdżewscy, Flisowscy Pomorze, głównie parafie: Brusy, Chojnice, Nowa Cerkiew k. Chojnic
  Waldemar Formella   PW   Formella, Block, Pionk, Potrykus, Karschnia, Henning, Dzienisz, Joskowscy, Mielke, Pobłoccy, Tessmer, Schornock Pomorze, Kaszuby
  Mirosław Gawron       Hirsch, Schroder Pomorze
  Anna Giera Gdynia PW   Zakryś, Przytarski, Szmelter, Borowski, Pilarski Bory Tucholskie, okolice Białegostoku, Koło
Katarzyna Gierszewska Stalowa Wola PW   Gierszewscy, Reszczyńscy, Karczyńscy, Ossowscy, Justka, Lemke, Ciecholewscy, Kamińscy, Borczykowie, Szpankowscy, Dawiccy, Lewandowscy, Reszka, Mazik, Moritz, Kowalscy parafie: Stara Kiszewa, Pogódki, Starogard Gd, Czersk województwo lubelskie
  Maria Krystyna Głąb Gdańsk PW   Piertaszkiewicz, Niemczynowski, Skibicki, Rychlicki, Strumiłło, Twaróg, Hałań Galicja, Litwa
Katarzyna Grabe Wejherowo PW   Jóskowscy, Wedelstaedt, Wenta, Marcińscy, Sychowscy, Bieszk, Grabe, Agacińscy, Ladmann, Stankowscy
  Zbigniew Gradowski   PW   Gradowski, Kroplewski, Skiba, Giersz, Domeracki, Kurzelewski Pomorze, Śląsk, Niemcy
  Joanna Grochowska Wejherowo PW   Meyer, Gorczyński, Stolz, Zabrocki, Grochowski, Smoliński, Waśkowski Kaszuby, Kociewie, Kujawy
  Janusz Groth Gdańsk PW   Groth, Binakowscy, Krajczyńscy, Sorsa, Słuch Kaszuby (okolice Luzina), Krajna, Mazowsze (ok. Ciechanowa)
Grzegorz Grzenkowicz Gdańsk PW   Kaszuby, Gdańsk, Pomorze
  Andrzej Grzonka Gdańsk PW   Grzonka, Gostomski, Czarnowski, Nittka Pomorze
Jacek Horak Rytel PW   Horak, Drewek, Kędzierski, Fryckowski, Czapiewski, Osicki, Blodau Gdańsk, Rytel, Czersk, Chojnice, Czarna Woda, Łąg, Tczew
  Janusz Januszewski   PW   Pomorze, Kaszuby
Marcin Jasiński Wolfsburg, Niemcy PW   Jasinscy-Jasienscy Starogard, Grudziądz, Nowe nad Wisłą, Komórsk, Płochocin, Pieniązkowo
  Jan Jażdżewski Gdańsk PW  
Adam Kamiński Gdańsk PW WWW Kamiński, Borzyszkowski, Klinkosz Okolice Starogardu Gdańskiego
Władysław Kepka Wejherowo     Kepka, Styn, Grünholz, Heyke, Sirocki, Zająkała, Rotta, Kruza, Ropel pow. wejherowski i pucki
Uwe Kerntopf Niederkassel, Niemcy PW WWW Bartlowna, Betcher, Boike, Brauer, Gill, Hejse, Heyden, Hinz, Kantop, Kerntopf, Körlin, Kramp, Kusch, Kuschel, Kąkol, Maron, Peddel, Redmer, Schmidtke, Schwandke, Srock, Thrun, Wick, Ziegert Pomorze, Prusy Zachodnie, Dobriner Land (Powiat Lipnowski i Powiat Rypiński)
  Danuta Bogumiła Kleczkowska   PW  
Wiesław Kledzik Gdynia   WWW Kledzik Dziembowo k/Piły
  Klaus Kobiela Bremen, Niemcy PW   Kobiela, Kobiella, Plotka, Hallman Patschewo Abbau, Sierakowitz etc
Hildegarda Kokoryka Reda PW   Nadolscy, Pomieczyńscy, Wilkowscy, Schurowscy, Kokoryka, Kukuryka, Kokoryk Swarzewo, Wiczlino, Dębogórze (woj. pomorskie), Lubichowo, woj.Lubelskie (Kokoryka, Kokoryk, Kukuryka)
Janusz Kosecki Skórcz PW   Koseccy, Dawiccy, Bednarscy, Landowscy, Szramka, Wiśniewscy, Hintz, Parsch, Richter, Kwaśniewscy, Reimus, Kądziela, Kuczkowscy, Brzezińscy, Imianowscy, Pop, Guz, Chyrek, Gniewkowscy Skórcz, Śliwice, Pączewo, Czarnylas, Pogódki, Pinczyn, Zblewo, Wiele, Osiek, Nowe, Kościelna Jania, Drzycim, Stary Targ, Sztum
  Jerzy Kostka Stare Bielice PW   Kostka, Gdaniec, Wittke, Zakrzewski, Patoka, Rumiński, Dzięcielski, Baworowski i Kotrys Polska i nie tylko
Jolanta Krut-Borowska Karsin PW   Paliszewscy, Czapiewscy, Pestka, Szmagliński, Żurek Brusy, Czersk, Gliśno, Kurcze, Kosobudy
Ireneusz Kubiczek   PW   Kubiczek, Jabłoński, Jabłonka, Bagiński, Szurmach, Hillar Kociewie, kujawsko-pomorskie
Irena Kucz Gdynia PW   Balewski, Czternasty, Kucz, Terpiłowski Województwo Pomorskie i Kujawsko - pomorskie, Wielkopolska, Podlasie, Brześć Litewski, Swiętokrzyskie
Zbigniew Kucz Gdynia     Balewski, Kucz, Pawełczak, Terpiłowski Pomorze, Świętokrzyskie, Brześć Litewski
Lucyna Lademann   PW   Błaszk, Blaschk, Blaszke, Pokriefke, Buszka, Buschke, Hirsch, Hirsz, Knoff
Krzysztof Lisius Gdańsk PW   Lisius, Nitkowski, Ślizewski, Ordowski Bobowo, Kokoszkowy, Luzino, Szemud, Pręgowo
  Tymoteusz Listewnik   PW   Listewnik, Partyka, Kucharski Kuj-Pom, Nowe, Osie, Tleń, Drzycim, Warszawa
  Meredith Lončarić Stany Zjednoczone PW   Swidrowski, Sulewski, Wendt, Lehr, Hartmann Graniczna Wieś, Pręgowo Dolne, Lisewiec, Buszkowy Górne, Ostróżki
  Katharina Lüthje   PW   Suszek, Malischinski, Reszka Danzig, Czersk (Kreis Konitz)
Maria Łopaciuk Gdańsk PW   Krawczak Małopolska, Galicja środkowa
  Jan Machlik rijen, Holandia (Niderlandy) PW   Machlik, Machlikowski Kociewie, Pow. Starogardzkie, Pomorze
  Andrzej Meger   PW   Kuschel/Kuszel, Wendt/Wenta, Liczmański, Szlagowski, Tissler/Tysler/Tysarczak, Świeczkowski, Rocławski, Kępiński/Kapich, Górski, Jaszkowski, Żmuda/Żmudziński, Hoppe/Opa, Necel/Netzel, Gowiński, Nadolski, Trzciński parafie: Mierzeszyn, Pręgowo, Trąbki Wielkie, Skarszewy, Pogódki, Barłożno, Goręczyn
Zbigniew Michalak Gdynia Tel. kon.058-627 02 39 PW   Korytowski, Braümberger, Borowiak, Michalak, Toporowski, Wardyński, Taras, Gadziński Tel. kon.058-627 02 39 Węglewo, Kiszkowo, Uchnów, Ukraina, Austria, Kociewie, Zblewo, Piece, Borzechowo
  Roman Michalski   PW   Michalski, Stasik, Parzysz, Kaczmarek
Leszek Mila Skórka PW   Prądzyński, Lipiński, Rekowski, Rudnik, Gliszczyński, Kiedrowski, Borzyszkowski, Trzebiatowski, Modrzejewski, Podlewski, Łącki, Wysocki, Karpiński, Myszka, Adamczyk, Hapka, Dorawa, Wirkus, Moga, Hinc Gochy - teren dawnej Parafii Borzyszkowy
Mariusz Momont Starogard PW   Mechliński, Ebertowski ; Bojaczyński, Borzyszkowski, Chyrek, Cyssewski, Drążek, Gawenda, Gołuńsk, Gus, Kaczmiński, Kamiński, Kanabay, Komorowski, Kozłowski, Kręciszewski, Lipkowski, Piesik, Prabucki, Prychla, Sarnowski, Scharmach, Sorge, Talaśka, Tkaczyk, Warczak, Wernerowski, Wilkowski, von Wyrzekowski Kociewie
  Wawrzyniec Myśliński Przasnysz PW   Myśliwscy, Radlerscy, Wolter, Jocz, Orlińscy Północne Mazowsze, Pomorze, Warmia
Katarzyna Nalazek Bydgoszcz PW   Zakryś, Wegner, Głomscy, Nitka, Jączyński/a, Czajkowscy, Czerwińscy, Raniszewscy, Rekowscy, Wieczorek, Jabłońscy, Walas, Bladowo k/Tucholi, Raciąż, Stobno, Żalno, Wlk.Mędromierz, Lichnowy, Ogorzeliny, okolice Bochni
  Wolfgang Naujocks Stegna PW WWW Naujocks, Trosin, Woyke, Borrmann, Nabel, Stiew, Stüwe, Patzke, Woelke, Wenzel, Temp, Toetz, Rutz, John, Janzen, Tessmer, Pauls, Wyczlinska Schöneck / Skarzewy, Sobbowitz / Sobowidz, Danzig / Gdańsk, Bohnsack / Sobieszewo, Tiegenort / Tujsk, Schöneberg / Ostasezwo, Tiegenhof / Nowy Dwór Gdański
  Krzysztof Nierzwicki Sztum PW   Nierzwicki, Trunk, Dobosz. Rzeczpospolita Polska
  Leszek Nierzwicki Gdynia PW WWW Nierzwiccy Pomorze
  Marianna Nowak Zielona Góra PW   Narloch , Kielbratowski , Dziubak, Deszczka, Bukowian, Michalski, Nowak Pomorze- Kociewie, Kaszuby, Mazowsze- okolice Garwolina, Wielkopolska
  Don Nussbaum Stany Zjednoczone PW   Sztank (Stank or Stanke), Lemanczyk, Skiba, Cieslik, Smagelik, Golonski, Literska Lesno, Brusy, Kościerzyna
  Mariusz Ostrowski Brusy PW   Kop Ostrowscy herbu Nieczuja, Ostrowscy herbu Korab, Ostrowscy herbu Topór Pomorze, Kujawy, Mazowsze
  Neil Otto   PW   Lass, Blawat, Treder, Czortek, Bober Kaszuby
  Bernhard Pattschull   PW   Pattschull, Patschull Klukowo
  Krystyna Patyk   PW  
Janusz Pawelczyk Gdynia PW   Pawelczyk, Pohnke, Walaszkowscy, Drywa, Zaworscy, Hirsz, Hersz parafie: Sierakowice, Przodkowo, Kielno, Strzepcz, Chwaszczyno, Sulęczyno, Stężyca, Oksywie-Chylonia, Żukowo, Luzino
Barbara Maria Pawłowska Skórcz     Jerkiewicz, Talaśka, Byczyński, Pawłowski, Noga, Karczyński, Mazurowski Kociewie, Pomorze, Kujawy, Polska, Litwa
Helena Perlicka Gdynia     Perlicki, Wołowska, Czapp, Warszawski, Pokora pomorskie, Wielkopolska
Stanisław Pieniążek Gdynia PW WWW Od Piasta Kołodzieja Polska
  Jerzy Plieth Gdańsk PW   Plieth, Plitt, Kijora, Kyorra, Kyoira kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie
  Benedykt Potrykus Rumia PW   Potrykus, Makurath, Kreft, Grzegowscy Pomorze
Sławomir Rauchfleisch Szczecin PW   Rauchfleisch ze wszelkimi odmianami pisowni, Perdon Kujawy, Pomorze Gdańskie, Wielkopolska, Śląsk
  Grażyna Rebell Milejewo PW   Rebell, Schmidt, Piotrowski, Cieniewski Pomorskie, Kujawsko-pomorskie, Kresy
Jarosław Rendzio Gdańsk PW   Polakowski, Kurowski, Janiec, Rędzio Pomorze, Podkarpacie, Mazowsze, Niemcy, USA
  Franciszek Riebandt gdynia PW   Riebandt, Sowiński, Rynkowski, Brucki, Raczkiewicz, Szyc, Brylowski Wlkp: Kórnik, Pomorskie: Strzepcz, Przodkowo, Gdynia, Skórcz, Nowe, Starogard Gdański
Norbert Roclawski Trierweiler, Niemcy PW WWW Roclawski, Kula - Kulczyk - Kulczynski Osie, Kasparus, Czarnylas, Skurz, Cekcyn, Barlozno, Zblewo, Zielonka, Drzycim, Suchom
  Andrzej Rolbiecki   PW  
Wiesława Rosłonkiewicz Sopot PW   Kośmińscy, Szweda, Schweda, Żabińscy, Kula Kociewie, Bory Tucholskie
  Joe Ruet Gilbert, Stany Zjednoczone PW   Donarski, Muchowski, Reut, Marosz, Posenke, Mykowski POLAND
  Piotr Rzepka Gdynia PW   Rzepka, Kotkowicz, Olszewscy, Kozik, Markowscy Pomorskie, Małopolskie, Ukraina, Białoruś
Robert Schilling Nideggen, Niemcy PW   Schilling, Smolinski, Ronczykowski (Renczykowski), Rodzynski, Kaliszewski, Boruszewski Telkwitz (Telkwice), Buchwalde (Bukowo), Trankwitz (Trankwice)
  Karl-Heinz Schubert Waiblingen, Niemcy PW   Czarnetzki, Czarnecki, Laszewski, Laschewski, Grünholz Zoppot, Danzig, Oliva, Nossberg
  Piotr Sikora Gdynia PW WWW Sikora, Kawalec, Pietras, Gruszczyk, Cichy, Łukaszczyk, Krzywański, Grzesiak, Wąsiak, Lubner, Skowron, Białowąs, Kukieła, Gdynia, pomorskie, Orzegów, Woźniki, Lubsza, Górny Śląsk, Świba, Olszowa, Opatów, Donaborów, okolice Kępna
  Magdalena Skonieczka zd. Frączyk Komorsk PW   Turzyński, Zaremba, Kuzimski, Bielaszewski, Frączyk, Czyżewski, Skonieczka, Skoniecki, Metzler, Mecler, Jóźwik, Pryczek Gmina Osie, Cekcyn, Drzycim, Gruczno, Jeżewo oraz Łódź, Częstochowa, Mstów
  Beata Stachowiak Toruń PW   Hackert, Pipowscy, Scharmach, Milewscy, Lemińscy, Drzewiccy, Pukownik Kosznajderia, Kaszuby, okolice Klonowa Słupów/Tuchola
  Barbara Stachowska Gdańsk PW   Szczepański, Brzeziński, Gierszewski, Olter, Wrycza, Wittka. woj. pomorskie
  Jarosław Stengiel   PW   Szwemin, Brandenburger, Brugier, Katlewscy, Szymańscy, Parszyk, Bąk, Kłosowscy, Stengiel, Olszewscy Ziemia Chełmżyńska, Toruń, Bory Tucholskie, Bydgoszcz, Warszawa
  Jonathan Stock Baraboo, Wi, Stany Zjednoczone PW   Semrau, Gostkowski, Nalepiński, Pliński, Gosz Lipusz, Kościerzyna
Irena Sukiennik Sopot PW   Engler, Roskwitalski, Bieliński
  Justyna Syldatk-March luzino, PW   Syldatk, Gilmajster, Dera, Formela Strzepcz, Sierakowice, Kobylasz, Mrozy
Beata Szczęsna-Raczkowska   PW   Szczesny, Cieszyński, Wysiecki, Raczkowski, Kitta, Michna, Matyszczak, Kneba, Gołuński, Żołądek, Bławat, Burczyk, Troka, Rytlewski Kaszuby i Kociewie m.in. Stara Kiszewa, Pogódki, Pinczyn, Zblewo, Stężyca, Kościerzyna, Czarnylas, Zelgoszcz, Śliwice, Sierosław, Drzycim; woj. wielkopolskie m.in. Opatów, Buk
  Sławomir Szmuda Luzino PW   Szmudę (schmude), Konkol, Płotka, Pobłocki woj. pomorskie
Zbigniew Szulfer Rumia PW   Szulfer, Schulfer, Klawikowski, Szczurowski, Kosiak, Zaborowski, Zielonka, Konkol, Janca Kaszuby - Stężyca, Parchowo, Gołubie, Grabowo. Małopolska - Sędziszów Młp.
  Paweł Thiede Gdańsk PW   Borkowscy, Kołatka, Grzywacz, Galińscy, Thiede, Dobbernstein Parafie: Czersk, Legbad, Raciąż, Brusy, Nowa Karczma
Józef Topoliński Hamburg, Niemcy PW WWW Topoliński, Zaremba, Gronek, Adamski, Cegłowski Jeżewo i okolica, później gdzie przodkowie poprowadzą
  Albin Treder       Treder Kaszuby
Elżbieta Trochim Stargard Szczeciński PW   Jasiński, Tubis, Ciejko, Sobiechowski, Kulczyk, Dzwonkowski, Pawłowicz, Tomaszewicz, Trochim, Możejko Polska, Litwa , Łotwa, Białoruś
  Aleksandra Wajgiert   PW   Wajgiert/Wajgert, Kempkiewicz, Grubba, Broniarz cała Polska
Wisława Walder Gdynia PW WWW Ossowski, Gęcza, Pepliński, Kleina, Nowak, Framski, Lasecki, Stangel, Pastwa, Kosznik, Walder, Denc, Nowc, Ciechowski Kociewie, Kaszuby, Wielkopolska
Zbigniew Wegner Bydgoszcz PW   Wegner, Socha, Wojtalewicz Wąwelno i okolice wojew. Kuj/POM
  Arkadiusz Wełniak   PW   Grenz, Czarnecki, Rosengart, Delewski, Liedtke Kociewie, Żuławy Gdańskie, Ziemia Pucka, Elbląg i dawne Prusy Wschodnie
Bronisław Wenta   PW   Wenta, Kużel Pomorze
  Romualda Wesołowska   PW   Wojewódka, Ossowski, Stanecki, Witakowski, Kucharski, Pastuszka, Wesołowski, Buchholz. Wielkopolska, Pomorze, Lubelszczyzna, Świętokrzyskie.
  Mieczysław Wesołowski Szpęgawsk PW   Wojewódka, Ossowski, Stanecki, Witakowski, Kucharski, Pastuszka, Wesołowski, Buchholz. Wielkopolska, Pomorze, Lubelszczyzna, Świętokrzyskie.
  Antje Winter Niemcy PW   Fryzewski Kamien
Wiesław Wojciechowski Gdynia PW   Gussman, Guss, Gzella, Recki, Osicki, Wojciechowski, Fiałek, Dziubek Osie, Osiek, Grudziądz, Poznań, Koszalin, Kielce, Jeżewo, Górzno
Mirosław Wołkowicki Gdynia PW   Szulist, Hetmański powiat kościerski
  Longina Wójcik Gdynia     Pomieczyńscy, Rajkowscy, Okoń, Gross Pomieczyno, Swarzewo, Starogard, Pelplin, Tczew, Słupsk, Puck, Żarnowiec
Izolda Wysiecka Wąglikowice PW   Modrzejewski, Kurszewski, Wyszer, Piekarski, Wysiecki, Cieszyński, Szulist, Gołuński Powiat kościerski
Michał Wysocki Gdańsk PW   Wysocki, Orłowski, Helt Hersztopski, Megger (pomorskie), Morozowski, Kobus (podlaskie, Ukraina, Białoruś) woj., pomorskie i podlaskie, Polska oraz Ukraina i Białoruś
Krzysztof Zieliński Gdańsk PW   Zieliński, Karcz, Kalinowski, Krupa, Wolski, Stobnicki, Kłodnicki, Osuchowski, Orzechowski, Górski, Jaros, Sowiński, Krawczyk, Czechowicz, Zych, Hofman, Mazowsze, Wielkopolska, Lubelskie, Radomskie, Brusy