Forum PTG
Pomorskie Towarzystwo Genealogiczne

Strona główna » Poszukiwania » Cmentarze » Indeksacja cmentarza w Pucku.
Indeksacja cmentarza w Pucku. [wiadomość #2526] pi, 31 lipca 2009 16:05 Przejdź do następnej wiadomości
Gosiaczek30 jest aktualnie niedostępny  Gosiaczek30
Wiadomości: 18
Dołączył(a): lipca 2009
Junior Member
Witam. Mam pytanie zwizane z tematem: czy jest gdzie zindeksowany cmentarz w Pucku lub czy kto zajmuje si tak indeksacj? Dziki za wszelkie info zwizane ze spraw. Pozdrawiam.
Odp: Indeksacja cmentarza w Pucku. [wiadomość #2528 jest odpowiedzią na wiadomość #2526] pi, 31 lipca 2009 17:29 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
egopol jest aktualnie niedostępny  egopol
Wiadomości: 997
Dołączył(a): marca 2006
Senior Member
Witam.
Oczekujemy podpisu kto pyta.
Cmentarz w Pucku nie jest indeksowany wiec smiao moesz wzi si za indeksowanie.
Krzysiek
Odp: Indeksacja cmentarza w Pucku. [wiadomość #2529 jest odpowiedzią na wiadomość #2528] pi, 31 lipca 2009 19:20 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Gosiaczek30 jest aktualnie niedostępny  Gosiaczek30
Wiadomości: 18
Dołączył(a): lipca 2009
Junior Member
Hej! Nawet nie mam pojcia jak si za to zabra i z czym to si je. Jak kto mi podpowie to postaram si to uczyni. Tylko,e jak poczytaam o indeksacjach to troche czasu zajmuje? No, ale pomau, pomau. Mylaam, e ju nie trzeba si podpisywa jeelima si nicka.






Pozdrawiam. Gosia L.
Odp: Indeksacja cmentarza w Pucku. [wiadomość #2530 jest odpowiedzią na wiadomość #2529] sob, 01 sierpnia 2009 10:47 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
egopol jest aktualnie niedostępny  egopol
Wiadomości: 997
Dołączył(a): marca 2006
Senior Member
Witaj Gosiu w naszej bazie danych jest instrukcja z czum to sie je Laughing
Krzysiek
Odp: Indeksacja cmentarza w Pucku. [wiadomość #2542 jest odpowiedzią na wiadomość #2530] nie, 02 sierpnia 2009 18:14 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
mark65 jest aktualnie niedostępny  mark65
Wiadomości: 583
Dołączył(a): marca 2006
Miejsce: Olszynka
Senior Member
Witam
W razie pyta zwizanych ze sposobem indeksowania cmentarzy(fotografowanie,opis,) ,prosze o kontakt.
Dla mnie bardziej pracochonne jest spisywanie danych ni wykonanie zdj,a i tu znajdzie sie pomoc .
Najwaniejsze jest zacz ,a potem .....
Pozdrawiam


Mariusz Momont
Pomorskie Towarzystwo Genealogiczne, Lubelskie Towarzystwo Genealogiczne
Odp: Indeksacja cmentarza w Pucku. [wiadomość #2546 jest odpowiedzią na wiadomość #2542] pon, 03 sierpnia 2009 10:59 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Teerose jest aktualnie niedostępny  Teerose
Wiadomości: 235
Dołączył(a): kwietnia 2006
Miejsce: Juszki k/Kościerzyny
Senior Member
Jeli komu nie chce si przepisywa danych ze zdj, prosz o kontakt, chtnie su pomoc. Wol spisywa groby ni metryki Smile)
pozdrawiam
Iza
Odp: Indeksacja cmentarza w Pucku. [wiadomość #2548 jest odpowiedzią na wiadomość #2546] pon, 03 sierpnia 2009 11:27 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
mark65 jest aktualnie niedostępny  mark65
Wiadomości: 583
Dołączył(a): marca 2006
Miejsce: Olszynka
Senior Member
Witam
Przy najbliszej okazji,nie zapomn o Tobie.
Prbowaem swego czasu spisywa dane z cmentarza na Zaspie,ale szybko straciem cierpliwo i tak ley odogiem.
Pozdrawiam soneczne dzi Juszki
Mariusz


Mariusz Momont
Pomorskie Towarzystwo Genealogiczne, Lubelskie Towarzystwo Genealogiczne
Odp: Indeksacja cmentarza w Pucku. [wiadomość #2550 jest odpowiedzią na wiadomość #2548] pon, 03 sierpnia 2009 19:06 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
jolka
Wiadomości: 290
Dołączył(a): padziernika 2008
Miejsce: Gdynia
Senior Member
Mariuszu, czy trafiles na cmentarzu na Zaspie na groby z nazwiskiem Junski?
Jolanta


GDYBY NIE PRZODKOWIE MOI NIC BY MNIE NIE BYŁO, NIC ŚWIADOMOŚCI, NIC DUSZY, NIC CIAŁA.
TO PRADZIADÓW ZNOJNE ŻYCIE, ŻE JESTEM, SPRAWIŁO, A ZE MNĄ I WE MNIE CZĄSTKA ICH ZOSTAŁA.
Odp: Indeksacja cmentarza w Pucku. [wiadomość #2552 jest odpowiedzią na wiadomość #2528] pon, 03 sierpnia 2009 23:17 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
jarob jest aktualnie niedostępny  jarob
Wiadomości: 118
Dołączył(a): maja 2008
Senior Member
W Pucku s trzy cmentarz, wic pola do popisu sporo Smile

Pozdrawiam,
Jarek Bieliński
Odp: Indeksacja cmentarza w Pucku. [wiadomość #2554 jest odpowiedzią na wiadomość #2552] wto, 04 sierpnia 2009 09:18 Przejdź do poprzedniej wiadomości
Gosiaczek30 jest aktualnie niedostępny  Gosiaczek30
Wiadomości: 18
Dołączył(a): lipca 2009
Junior Member
dziki za zaoferowan pomoc i dodanie otuchy. Nie wiem czy dam rade wszystkie trzy ( w sumie cztery), bo jeden jest komunalny niedaleko Pucka.
Poprzedni wątek: Indeksacja miejsc pamięci
Następny wątek: Kosobudy k/Brus
Idź do forum:
  


Aktualna data: wto maj 14 10:10:36 CEST 2024

Łączny czas generowania strony wyniósł $1 sekund