Forum PTG
Pomorskie Towarzystwo Genealogiczne

Strona główna » Ogólne » Opinie o serwisie » PomGenBaza - wyszukiwanie
PomGenBaza - wyszukiwanie [wiadomość #14170] pi, 06 marca 2015 21:47 Przejdź do następnej wiadomości
Witols jest aktualnie niedostępny  Witols
Wiadomości: 1
Dołączył(a): marca 2015
Junior Member
Witam,

Mam pytanie do administratora, z czego moe wynika brak moliwoci wyszukiwania danego nazwiska przy metodzie bezporedniej, bez ograniczenia czasowego (lat) lub bez wskazania konkretnej parafii. Takiego ograniczenia ju nie ma przy metodzie podobnej i przyblionej. Jednak przy tych metodach utrudnieniem jest selekcja nazwiska wrd duej iloci wynikw.
Jak mona temu zaradzi ?

Pozdrawiam, Witold
Odp: PomGenBaza - wyszukiwanie [wiadomość #14185 jest odpowiedzią na wiadomość #14170] pon, 09 marca 2015 21:26 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
piesta
Wiadomości: 675
Dołączył(a): marca 2006
Senior Member
Prosimy o cierpliwo. Wszelkie niedogodnoci zostan niedugo usunite.S prowadzone ju konkretne rozmowy w sprawie pozyskania administratora serwisu, co si wie z radykaln przebudow strony i usuniciem wszystkich niedogodnoci.
Za Zarzd PTG
Staszek Pieniek


Staszek
Odp: PomGenBaza - wyszukiwanie [wiadomość #16229 jest odpowiedzią na wiadomość #14170] nie, 26 sierpnia 2018 13:42 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
EwaAlicja jest aktualnie niedostępny  EwaAlicja
Wiadomości: 14
Dołączył(a): lutego 2018
Junior Member
Nie wiem czy w dobrym miejscu napisz - w razie czego prosz o przesunicie w odpowiedni wtek.

Chodzi mi o sfotografowane akty urodzin, lubw i zgony miejscowoci BARONO udostpnione ma Metryki.GenBaza.pl

Doceniam wkad osb, ktre obfotografoway wszystkie akty, ale udostpniono np. pod zapisem 1885zgony przez Barozno-1973 kopie urodze 1878 roku.
W roczniku 1884 urodze - udostpnione np. zgony z 1885.
i tak dalej
... nie wiem czy jest moliwo poprawienia
Odp: PomGenBaza - wyszukiwanie [wiadomość #16230 jest odpowiedzią na wiadomość #16229] nie, 26 sierpnia 2018 18:07 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
janus jest aktualnie niedostępny  janus
Wiadomości: 357
Dołączył(a): marca 2013
Miejsce: Gdańsk
Senior Member
Dzie dobry,

Faktycznie w USC Barono s poprzesuwane roczniki i le nazwane zdjcia.
Przeka uwagi administratorowi bazy.
W innym miejscu te zauwayem jakie drobne niedocignicia.
Napisze wic o wszystkim w jednym mailu.

Jeli kto zauway jeszcze jakie niedocignicia prosz o sygna.



Pozdrawiam
Janus
Czonek Zarzdu PomTG
Odp: PomGenBaza - wyszukiwanie [wiadomość #16231 jest odpowiedzią na wiadomość #16230] nie, 26 sierpnia 2018 18:54 Przejdź do poprzedniej wiadomości
EwaAlicja jest aktualnie niedostępny  EwaAlicja
Wiadomości: 14
Dołączył(a): lutego 2018
Junior Member
Dzikuj
Poprzedni wątek: Wielkie dzieło choć malutki niedosyt jest
Następny wątek: Informacja o 'ciasteczkach' wyświetlana na stronach PTG
Idź do forum:
  


Aktualna data: nie maj 05 00:52:12 CEST 2024

Łączny czas generowania strony wyniósł $1 sekund