Forum PTG
Pomorskie Towarzystwo Genealogiczne

Strona główna » Poszukiwania » Poszukiwania osób i przodków » Rakoccy, Dawidowscy - Gdynia Rumia lub Bydgoszcz
Rakoccy, Dawidowscy - Gdynia Rumia lub Bydgoszcz [wiadomość #16784] sob, 12 stycznia 2019 06:17
EwaAlicja jest aktualnie niedostępny  EwaAlicja
Wiadomości: 14
Dołączył(a): lutego 2018
Junior Member
#Gdynia #Rumia #Dawidowski #Rakocki


Zawierucha II wojny wiatowej, wydarzenia, ktre nie sposb wyjani, bo prawdopodobnie nie yj ju jej wiadkowie, ale moe s jeszcze potomkowie wiadkw, ktrzy mog co wnie do mojej wiedzy.

Jeszcze kilka tygodni temu wiedziaam, e mj Dziadek Wadysaw jr ur. w Szwederowie koo Bydgoszczy by jedynakiem, z biegiem czasu dowiedziaam si, e mia siostr Eleonor, ktra zgina podczas wojny. A od wczoraj wiem, e byo jeszcze dwoje rodzestwa i to Ich poszukuje, Ich lub Ich Potomkw.

Wadysaw i Marta z dom. Andrykowska RAKOCCY z Bydgoszczy przenieli si do Rumi a pniej do Gdyni.Z kopii kart meldunkowych miasta Gdyni wiem, e

- 9 padziernika 1922 w Bydgoszczy przysza na wiat UCJA ELBIETA, wysza za m za ??? DAWIDOWSKIEGO i pod tym nazwiskiem spoczywa na witomiskim cmentarzu.

Natomiast na cmentarzu w Rumi spoczywa moja babcia Marta RAKOCKA - dziki uprzejmoci pa z administracji cmentarza wiem, e grobem opiekuje si BOGDAN DAWIDOWSKI - nie wiem czy to m ucji czy Jej syn.



- 9 sierpnia 1925 roku w Bydgoszczy urodzi si BOGDAN ROMAN RAKOCKI, ktry z rodzicami i rodzestwem przenis si do Rumi, nastpnie do Gdyni - jego losy s zupenie nieznane.

Poszukuj zatem wszelkich informacji o rodzinie Dawidowskich z Gdyni i ewentualnie wieci o losach Bogdana RAKOCKIEGO

Moe po latach wyprostuj si cieki rodzinne ...
Poprzedni wątek: Poszukuję Aktu Chrztu 1853 r Parafii Leśno pow.Chjnice
Następny wątek: poszukuję akt nr 16 Zblewo 1827 rok EVA SZRAMKA/MATHIAS KLUK
Idź do forum:
  


Aktualna data: sob cze 01 04:18:31 CEST 2024

Łączny czas generowania strony wyniósł $1 sekund