Forum PTG
Pomorskie Towarzystwo Genealogiczne

Strona główna » Ogólne » Opinie o serwisie » Lista członków PTG na stronie
Lista członków PTG na stronie [wiadomość #265] pon, 18 wrzenia 2006 22:42 Przejdź do następnej wiadomości
adamkami
Wiadomości: 153
Dołączył(a): marca 2006
Senior Member
W czci strony dostpnej tylko dla czonkw znajduj sie nowa wersja listy czonkw. Obok nazwisk niektrych osb s mae zdjcia. Sa to te same zdjcia, ktre mamy ustawione jako avatar na forum. Kady kto chce dooy swoje zdjcie moe ustawi swj avatar na forum: Profil/Preferencje.

Wydaje mi si, e po pewnym "uadnieniu" tej listy i usuniciu kolumny z emailami mozna j woy do czci publicznej.

Adam Kamiski
Odp: Lista członków PTG na stronie [wiadomość #551 jest odpowiedzią na wiadomość #265] pon, 12 marca 2007 20:08 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Maria33 jest aktualnie niedostępny  Maria33
Wiadomości: 7
Dołączył(a): stycznia 2007
Miejsce: Gdańsk
Junior Member
adamkami napisa(a) dnia pon, 18 wrzesie 2006 10:42

W czci strony dostpnej tylko dla czonkw znajduj sie nowa wersja listy czonkow

Adam Kamiski

Witam
Jak mam si dosta do tej listy ?
Prbuj wszystkimi znanymi mi sposobami - i nic ! ! !
Czy jestem zablokowana ? Za co Sad Dlaczego ? Sad
Czy moe po prostu jeszcze zbyt mao potrafi i robi co nie tak Embarassed

Serdecznie pozdrawiam
Maria

[Uaktualnione dnia: pon, 12 marca 2007 20:10]

zgłoś wiadomość moderatorowi

Odp: Lista członków PTG na stronie [wiadomość #552 jest odpowiedzią na wiadomość #551] pon, 12 marca 2007 21:28 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
adamkami
Wiadomości: 153
Dołączył(a): marca 2006
Senior Member
Witam,

Wersja, o ktrej pisaem w poprzednim pocie jest juz nieobecna. Od okoo tygodnia, istnieje ju nowa wersja listy czonkw, a waciwie dwie (jedna widoczna, dla wszystkich, druga widoczna tylko dla czonkw, z wiksz iloci danych i zdjciami) dostpne w menu "O PTG". Niestety na razie cigle jest to lista tworzona rcznie. Ale Ciebie wpisaem do niej od pocztku. Staram si dopisywa do niej nowych czonkw zaraz po otrzymaniu deklaracji. W nowej wersji serwera, na ktr jeszcze troch musimy poczeka bdzie si to robi automatycznie, a nawet samemu bdzie mona modyfikowa swoje dane.

Prosze o informacje, jeli co si nie zgadza.

Pozdrawiam,
Adam
Odp: Lista członków PTG na stronie [wiadomość #554 jest odpowiedzią na wiadomość #552] wto, 13 marca 2007 20:14 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Maria33 jest aktualnie niedostępny  Maria33
Wiadomości: 7
Dołączył(a): stycznia 2007
Miejsce: Gdańsk
Junior Member
Adamie !
ALe ja nie wiem gdzie t list szuka - nigdzie jej nie znajduj. Pytanie tylko czy le szukam ?
Pozdrawiam serdecznie
Maria
Odp: Lista członków PTG na stronie [wiadomość #555 jest odpowiedzią na wiadomość #554] wto, 13 marca 2007 20:53 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
Maria33 jest aktualnie niedostępny  Maria33
Wiadomości: 7
Dołączył(a): stycznia 2007
Miejsce: Gdańsk
Junior Member
Adamie,
Mam co nie tak ustawione w swoim komputerze - na gwnej stronie PTG najedam wg instrukcji na napis O PTG ktry w wyniku tego podkrela si samoistnie - natomiast nie rozwija si. Trudno -odpumy sobie w tej chwili ten problem.
Pozdrawiam
Mria
Odp: Lista członków PTG na stronie [wiadomość #556 jest odpowiedzią na wiadomość #555] wto, 13 marca 2007 21:26 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
adamkami
Wiadomości: 153
Dołączył(a): marca 2006
Senior Member
Tego typu problemy techniczne atwiej si rozwizuje komunikujc si na bieco.

Adam

[Uaktualnione dnia: sob, 20 lipca 2013 23:02]

zgłoś wiadomość moderatorowi

Odp: Lista członków PTG na stronie [wiadomość #11881 jest odpowiedzią na wiadomość #556] sob, 20 lipca 2013 22:46 Przejdź do poprzedniej wiadomości
szczebiotka jest aktualnie niedostępny  szczebiotka
Wiadomości: 17
Dołączył(a): marca 2013
Junior Member
No to ja ponowi temat,miaam trafi na list czonkw ,wpaciam skadki itp miao to nastpi w cigu dwch tyg tymczasem nic si nie dzieje za chwil koniec lipca a ja nadal nie jestem jako czonek towarzystwa,przykre.
Poprzedni wątek: Przeniesienie strony do nowego dostawcy
Następny wątek: Szkoły - Zakładka
Idź do forum:
  


Aktualna data: ro maj 29 03:46:55 CEST 2024

Łączny czas generowania strony wyniósł $1 sekund