Forum PTG
Pomorskie Towarzystwo Genealogiczne

Strona główna » Poszukiwania » Questions and answers » Badania z Francji
Badania z Francji [wiadomość #12300] pi, 25 padziernika 2013 10:36 Przejdź do następnej wiadomości
GALLET jest aktualnie niedostępny  GALLET
Wiadomości: 1
Dołączył(a): padziernika 2013
Junior Member
Witaj,
Jestem francuskim (Pas de Calais), a moja rodzina jest pochodzenia polskiego. Staram si tworzy moje drzewo genealogiczne. I nie praktykuje si jzyka polskiego (przepraszam za bdy ortograficzne) i uywam tumacza przez internet.
Szukam strony matki: Tkaczyk - Schulz (moi pradziadkowie)
Start: Osiek
Znalazem swoje miejsce na chrzciny ich dzieci Aloysuis Osiek 1893, 1894 Anastasuis Osiek, Marianna 1896 Osiek, Damasius Osiek 1898. Mam liczb ksiek, obrazw, itp.
Nie wiem, jak dosta kopie tych dokumentw. Czy moesz mi pomc? Dzikuj wszystkim ludziom, ktrzy mog da mi pomoc i przepraszam, jeli ta wiadomo nie jest wysyana do waciwego forum

W odniesieniu
Odp: Badania z Francji [wiadomość #12500 jest odpowiedzią na wiadomość #12300] nie, 01 grudnia 2013 11:31 Przejdź do poprzedniej wiadomościPrzejdź do następnej wiadomości
szulist jest aktualnie niedostępny  szulist
Wiadomości: 53
Dołączył(a): padziernika 2009
Member
Witam!

Wszystkie zachowane ksigi chrztw, lubw i zgonw s w Archiwum Diecezjalnym w Pelplinie. Tam mona dosta zdjcia wszystkich dokumentw.


Pozdrawiam
M.Wokowicki


Odp: Badania z Francji [wiadomość #12508 jest odpowiedzią na wiadomość #12300] wto, 03 grudnia 2013 08:59 Przejdź do poprzedniej wiadomości
piesta
Wiadomości: 675
Dołączył(a): marca 2006
Senior Member


Staszek

[Uaktualnione dnia: wto, 03 grudnia 2013 08:59]

zgłoś wiadomość moderatorowi

Poprzedni wątek: Balon - Lubnice
Następny wątek: Zelichowo Wisniewski
Idź do forum:
  


Aktualna data: pon cze 03 15:34:02 CEST 2024

Łączny czas generowania strony wyniósł $1 sekund